Rainbird Logo
Kullanıcı adı: Şifre:
ArtiEksi Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum

Markalarımız

Müşteri Danışma Hattı
Haberler Bizden Haberler
Servis Ağı E-Katalog
Ürünlerimizin elektronik kataloglarını inceleyebilirsiniz.
En Çok Satanlar En Çok Satanlar
Kampanyalar Kampanyalar
Servis Ağı E-Bülten
Güncel kampanyaları mailinizden okuyun.
Bence Seban Ziyaretçi Defteri
Left ikon Ana Sayfa > Vizyon

Merhabalar,

 

Dünya üzerinde kullanılabilir su kaynaklarının her geçen gün tükenmesinden duyduğumuz endişeyle yola çıkarak başladığımız bu yolda aradan geçen zaman zarfında her gün yeni ürünler geliştirerek kaynaklarımızın devamlılığını korumayı amaçladık. Bu gün geldiğimiz noktada suyu ektin ve akıllı kullanarak dünya üzerinde büyük ölçeklerde su tasarrufu sağladık. Son 20 yıldır da bu tecrübe ve teknik bilgimizi ülkemiz kaynakları için kullanıyoruz.

Ülkemizde hızlı şekilde büyüme ve gelişme gösteren konutsal alan inşaat projelerindeki yeşil alanların tasarlanmasında ve bu alanların yeşilini koruyabilmesi için olmazsa olmaz haline gelen otomatik sulama sistemleri hem konfor hemde ekonomi sağlaması nedeniyle ön plana çıkmıştır.

Bu noktada biz SEBAN İNŞAAT MALZ. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ. olarak 25 yıldır Bursa ilinde inşaat malzemeleri satışında kazandığımız tecrübe ve güveni , otomatik sulama sistemleri tedarikçiliği ve proje uygulamalarında kullanmaya karar verdik ve sektörün lokomotifi durumunda ki bir dünya markası olan RAİN BİRD Peyzaj Sulama Ürünleri Güney Marmara Distribütörlüğünü şirket bünyemize ekledik.

2014 yılı itibariyle de başta Bursa olamak üzere, Türkiye'nin bir çok noktasında özgün konutsal ve ticari projelere imza atmış, başarısını kanıtlamış firmalara gerekli proje desteğini ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz ayrıca malzeme listesi ve montaj maliyetleri ile ilgili gerek bütün proje  gerekse de gelen talep doğrultusunda hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Bu nedenle  devam eden ya da yeni başlayacağınız tüm projelerinizde size sunacağımız hizmetlerden faydanlamanızı rica ederiz...

Seban Logo Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Ödeme yapabileceğiniz bankalar.
Bankalar